צרפתית קורסים בפריז
בתי ספרצרפתית

פריז

the best way to choose a language  

בתי ספר בפריז

הצג את כל בתי הספר הצרפתית בפריז »

בתי ספר בפריז שנכתבה עליהם חוות דעת לאחרונה

LSI Paris

בסך הכל LSI פריז היה פנטסטי, אין תלונות חוץ מעט איטי WiFi. השיעורים היו מאוד מהנה, קשות, אולי קצת יותר מדי laid בחזרה במקום להתמקד בעבודה, אבל זה יכול להיות מחוסר. מאמץ אישי. תוך שמירה על אווירה תוססת ומהנה בכיתה גם למדתי המון וביטויים צרפתי בתוך... more

סוגי קורסים בצרפתית

מה סוג language! הקורס אתה מחפש?

זה לא משנה האם הנך סטודנט, איש עסקים או תייר, יש קורס ללימודי שפה שמתאים בשבילך בפריז. קורסים צרפתית נערכים בכל רמות, לכל הגילאים ובכל אורך. תבחר את סוג הקורס מהרשימה כדי להתחיל.

courses icon
65
קורסים

קורסים כלליים בצרפתית

כלליים קורסי צרפתית למבוגרים המעוניינים לשפר את הדיבור שלהם, האזנה, קריאה וכתיבה בצרפתית. רוב הקורסים הם למבוגרים בני 16 ומעלה. ישנם קורסים באורך של 2 עד 48 שבועות. רוב הקורסים הם של 30 שעות לימוד בשבוע.

courses icon
12
קורסים

קורסים נוער ללימוד צרפתית

קורסים לנוער לצרפתית בפריז הם מיועדים לילדים בני 8 עד 12 ובני נוער בני 13 עד 18 שרוצים ללמוד צרפתית בפריז. קורסים לאורך 4 עד 8 שבועות זמינים במהלך הקיץ מיוני עד אוגוסט.

courses icon
27
קורסים

קורסי הכנה למבחן בצרפתית

קורסי הכנה למבחנים לצרפתית בצרפת הם מיועדים לסטודנטים שרוצים ללמוד צרפתית למבחן כדי לשפר את פוטנציאל למציאת עבודה או כדי להתקבל לאוניברסיטה בצרפת. ישנם קורסים לאורך של 4 - 16 שבועות. רוב הקורסיל כוללים בממוצע 30 שעות לימוד בשבוע.

courses icon
7
קורסים

עסקי קורסים לצרפתית

עסקי קורסי צרפתית בפריז הם לאנשי עסקים ואנשי מקצוע שרוצה ללמוד צרפתית כדי להיות מסוגל לעשות עסקים בזירה בינלאומית.

courses icon
13
קורסים

קורסים מקצועיים בצרפתית

קורסים מקצועיים בצרפתית בפריז הם לאנשי מקצוע שרוצים ללמוד צרפתית באזור ספציפי, כגון עסקים, רפואה, משפטים, תעופה, ואירוח.

courses icon
23
קורסים

קורסים מיוחדים בצרפתית

קורסים מיוחדים הצרפתית בפריז הם למי שרוצה ללמוד צרפתית ולקחת חלק בפעילויות, כגון ספורט, אמנויות, מזון, ועוד.