בתי ספר ברומא

הצג את כל בתי הספר האיטלקית ברומא »

בתי ספר ברומא שנכתבה עליהם חוות דעת לאחרונה

Accademia StudioItalia

בית הספר היה מאוד נחמד, גם התלמידים האחרים היו ממש נחמדים.הצוות היו בעיקר מצוין, ידידותי, הם קיבלו אותנו היטב.תודה מרקו ואנה; מיוחדת הם היו מאוד מעורר השראה, ממש, ממש טובה בעבודה שלהם.גודל כיתה היו לעתים קרובות יותר מאשר מה אנו מייחלים לזה היה,... more

Accademia StudioItalia

הכל היה בסדר החסרון היחיד היה להגיע לרומא. . היה לנו אין אינדיקציה איפה אנחנו היינו בדרך... רק אמרו לנו שאנו צריכים לקחת את הרכבת התחתית בטיסטיני, תקווה כי נוכל לראות את המקום. בגלל אי הבנה, האדם אשר שובץ לאסוף אותנו. לא הגיע, היינו צריכים להתקשר... more


סוגי קורסים באיטלקית

מה סוג language! הקורס אתה מחפש?

כללי

קורסים כללי לאיטלקית

כלליים קורסי איטלקית למבוגרים המעוניינים לשפר את הדיבור שלהם, האזנה, קריאה וכתיבה באיטלקית. רוב הקורסים הם למבוגרים בני 16 ומעלה. ישנם קורסים באורך של 2 עד 48 שבועות. רוב הקורסים הם של 30 שעות לימוד בשבוע.

זוטר

קורסים נוער ללימוד איטלקית

קורסים נוער לאיטלקית הם אידאלי לילדים בני 4 עד 12 ובני נוער עד גיל 18 שרוצים ללמוד איטלקית במהלך הקיץ. ישנם קורסים באורך 4 - 8 שבועות.

מבחן הכנה

קורסי הכנה למבחן באיטלקית

קורסי הכנה למבחן באיטלקית הם לתלמידים שרוצים להתכונן למבחני יכולת איטלקית כדי לשפר את סיכויי עבודה או להתקבל לאוניברסיטת רווח.

עסקים

קורסים עסקיים ללימוד איטלקית

שיעורי איטלקית עסקית אחד על אחד הם עבור אנשי עסקים בכירים ואנשי מקצוע שרוצים ללמוד איטלקית מהר ככל האפשר עם שיעורים מותאמים אישית ומורה פרטי לאיטלקית.

מקצועי

קורסים מקצועיים באיטלקית

קורסים מקצועיים באיטלקית הם לאנשי מקצוע שרוצים ללמוד איטלקית באזור ספציפי, כגון עסקים, רפואה, משפטים, תעופה, ואירוח.

התמחות

קורסים מיוחדים באיטלקית

קורסים מיוחדים באיטלקית הם למי שרוצה ללמוד איטלקית ולקחת חלק בפעילויות, כגון ספורט, אמנויות, מזון, ועוד.