בתי ספר במינכן

הצג את כל בתי הספר הגרמנית במינכן »

בתי ספר במינכן שנכתבה עליהם חוות דעת לאחרונה

Carl Duisberg Centrum Muenchen / Munich

ישר לנקודהיתרונות:1. ביה ס יש מורה בשם גרין. . היא אדירה!2. מינכן היא כזו עיר יפה, יש לו כל כך הרבה הזדמנויות בזמנך הפנוי.3. נהדר לכיתה בגילאים שונים.4. ביה ס מציע פעילויות רבות עבור התלמידים.5. הידידותיים.6. המנהל (מנהל) הוא מאוד גמיש עם שפות. כמו... more

Carl Duisberg Centrum Muenchen / Munich

אתה רוצה לשפר את כישורי השפה שלך או ללמוד שפה חדשה?. בתוך סביבה רגועה, זמן החברים ממדינות רבות בעולם לדעת?. מורים נחמדים .mit ותמיכה ההוראה הטובה ביותר טכנולוגיה בימינו?. .dann עליך להחליט כי Carl Duisberg מרכזי (CDC)! למדיניות שלי בסיס מדעי לימודים... more


סוגי קורסים בגרמנית

מה סוג language! הקורס אתה מחפש?

כללי

קורסים כללי לגרמנית

כלליים קורסי גרמנית למבוגרים המעוניינים לשפר את הדיבור שלהם, האזנה, קריאה וכתיבה בגרמנית. רוב הקורסים הם למבוגרים בני 16 ומעלה. ישנם קורסים באורך של 2 עד 48 שבועות. רוב הקורסים הם של 30 שעות לימוד בשבוע.

זוטר

קורסים נוער ללימוד גרמנית

קורסים נוער לגרמנית הם אידאלי לילדים בני 4 עד 12 ובני נוער עד גיל 18 שרוצים ללמוד גרמנית במהלך הקיץ. ישנם קורסים באורך 4 - 8 שבועות.

מבחן הכנה

קורסי הכנה למבחן בגרמנית

קורסי הכנה למבחן בגרמנית הם לתלמידים שרוצים להתכונן למבחני יכולת גרמנית כדי לשפר את סיכויי עבודה או להתקבל לאוניברסיטת רווח.

עסקים

קורסים עסקיים ללימוד גרמנית

שיעורי גרמנית עסקית אחד על אחד הם עבור אנשי עסקים בכירים ואנשי מקצוע שרוצים ללמוד גרמנית מהר ככל האפשר עם שיעורים מותאמים אישית ומורה פרטי לגרמנית.

הכשרת מורים

קורסים להכשרת מורים בגרמנית

קורסים להכשרת מורים לגרמנית הם מורים המעוניינים בהוראת גרמנית בחו”ל. יש ביקוש עצום למורים לגרמנית מוסמכים ברחבי עולם עם הזדמנויות עבודה בכמעט כל מדינה ברחבי העולם.

מקצועי

קורסים מקצועיים בגרמנית

קורסים מקצועיים בגרמנית הם לאנשי מקצוע שרוצים ללמוד גרמנית באזור ספציפי, כגון עסקים, רפואה, משפטים, תעופה, ואירוח.

ללמוד ולעבוד

לעבוד וללמוד תוכניות בגרמנית

תוכניות עבודה ולימודים הן למבוגרים שרוצים ללמוד גרמנית ולרכוש ניסיון בעבודה מקצועי באותו הזמן.

התמחות

קורסים מיוחדים בגרמנית

קורסים מיוחדים בגרמנית הם למי שרוצה ללמוד גרמנית ולקחת חלק בפעילויות, כגון ספורט, אמנויות, מזון, ועוד.