בתי ספר בפלורנס

הצג את כל בתי הספר האיטלקית בפלורנס »

בתי ספר בפלורנס שנכתבה עליהם חוות דעת לאחרונה

Istituto Il David

המיקום של בית הספר הוא נפלא! המורים הם מחייכים, מוכן לעזור עם כל מה שהם יכולים!האיטלקית שלי השתפרה משמעותית!חוגים הם שונים מאוד מעניין!אני אשמח לחזור להמשיך את לימודיי בבית David איל Istituto!לא השתמשתי האירוח בבית הספר. more


סוגי קורסים באיטלקית

מה סוג language! הקורס אתה מחפש?

כללי

קורסים כללי לאיטלקית

כלליים קורסי איטלקית למבוגרים המעוניינים לשפר את הדיבור שלהם, האזנה, קריאה וכתיבה באיטלקית. רוב הקורסים הם למבוגרים בני 16 ומעלה. ישנם קורסים באורך של 2 עד 48 שבועות. רוב הקורסים הם של 30 שעות לימוד בשבוע.

זוטר

קורסים נוער ללימוד איטלקית

קורסים נוער לאיטלקית הם אידאלי לילדים בני 4 עד 12 ובני נוער עד גיל 18 שרוצים ללמוד איטלקית במהלך הקיץ. ישנם קורסים באורך 4 - 8 שבועות.

מבחן הכנה

קורסי הכנה למבחן באיטלקית

קורסי הכנה למבחן באיטלקית הם לתלמידים שרוצים להתכונן למבחני יכולת איטלקית כדי לשפר את סיכויי עבודה או להתקבל לאוניברסיטת רווח.

עסקים

קורסים עסקיים ללימוד איטלקית

שיעורי איטלקית עסקית אחד על אחד הם עבור אנשי עסקים בכירים ואנשי מקצוע שרוצים ללמוד איטלקית מהר ככל האפשר עם שיעורים מותאמים אישית ומורה פרטי לאיטלקית.

הכשרת מורים

קורסים להכשרת מורים באיטלקית

קורסים להכשרת מורים לאיטלקית הם מורים המעוניינים בהוראת איטלקית בחו”ל. יש ביקוש עצום למורים לאיטלקית מוסמכים ברחבי עולם עם הזדמנויות עבודה בכמעט כל מדינה ברחבי העולם.

מקצועי

קורסים מקצועיים באיטלקית

קורסים מקצועיים באיטלקית הם לאנשי מקצוע שרוצים ללמוד איטלקית באזור ספציפי, כגון עסקים, רפואה, משפטים, תעופה, ואירוח.

התמחות

קורסים מיוחדים באיטלקית

קורסים מיוחדים באיטלקית הם למי שרוצה ללמוד איטלקית ולקחת חלק בפעילויות, כגון ספורט, אמנויות, מזון, ועוד.