בתי ספר בקיימברידג '

הצג את כל בתי הספר האנגלית בקיימברידג ' »

בתי ספר בקיימברידג ' שנכתבה עליהם חוות דעת לאחרונה

EC English Language Schools: Cambridge

מצאתי זמינות ואדיבות מכולם. האירוח היה מושלם מבחינת מגורים והן למשפחה. כשהייתה לי בעיה קטנה עם המשפחה הראשונה שלי, זה מיד נפתרה ממש מקרוב. המורים ומערכת של הוראה מותר לי להעלות את הציון IELTS שלי מ- 6.5 ל 7.5, לשיאה הקריאה והכתיבה שבו נכנסתי בהתאמה... more

Cambridge Melchior College

האדם הראשון. אני רוצה להגיד תודה היא המורה שלי! הראש-סיליה, מי היא בחורה מאוד יפה אני חייבת לציין כי אני מכבד אותה מאוד לא רק כי היא המורה שלי אלא גם כי היא ביטחון עצמי, עושה את הדברים ברצינות, אנא עבור כולנו. . היא המורה האהוב עלי בבית הספר והמורה... more


סוגי קורסים באנגלית

מה סוג language! הקורס אתה מחפש?

כללי

קורסים כללי לאנגלית

כלליים קורסי אנגלית למבוגרים המעוניינים לשפר את הדיבור שלהם, האזנה, קריאה וכתיבה באנגלית. רוב הקורסים הם למבוגרים בני 16 ומעלה. ישנם קורסים באורך של 2 עד 48 שבועות. רוב הקורסים הם של 30 שעות לימוד בשבוע.

זוטר

קורסים נוער ללימוד אנגלית

קורסים נוער לאנגלית הם אידאלי לילדים בני 4 עד 12 ובני נוער עד גיל 18 שרוצים ללמוד אנגלית במהלך הקיץ. ישנם קורסים באורך 4 - 8 שבועות.

מבחן הכנה

קורסי הכנה למבחן באנגלית

קורסי הכנה למבחן באנגלית הם לתלמידים שרוצים להתכונן למבחני יכולת אנגלית כדי לשפר את סיכויי עבודה או להתקבל לאוניברסיטת רווח.

עסקים

קורסים עסקיים ללימוד אנגלית

שיעורי אנגלית עסקית אחד על אחד הם עבור אנשי עסקים בכירים ואנשי מקצוע שרוצים ללמוד אנגלית מהר ככל האפשר עם שיעורים מותאמים אישית ומורה פרטי לאנגלית.

הכשרת מורים

קורסים להכשרת מורים באנגלית

קורסים להכשרת מורים לאנגלית הם מורים המעוניינים בהוראת אנגלית בחו”ל. יש ביקוש עצום למורים לאנגלית מוסמכים ברחבי עולם עם הזדמנויות עבודה בכמעט כל מדינה ברחבי העולם.

מקצועי

קורסים מקצועיים באנגלית

קורסים מקצועיים באנגלית הם לאנשי מקצוע שרוצים ללמוד אנגלית באזור ספציפי, כגון עסקים, רפואה, משפטים, תעופה, ואירוח.

ללמוד ולעבוד

לעבוד וללמוד תוכניות באנגלית

תוכניות עבודה ולימודים הן למבוגרים שרוצים ללמוד אנגלית ולרכוש ניסיון בעבודה מקצועי באותו הזמן.

התמחות

קורסים מיוחדים באנגלית

קורסים מיוחדים באנגלית הם למי שרוצה ללמוד אנגלית ולקחת חלק בפעילויות, כגון ספורט, אמנויות, מזון, ועוד.